Корпоративи і тренінгиДрузі, наш сайт переїхав. Заходьте на наш новий ресурс 

http://lihtaryk.com.ua/

або телефонуйте 095-661-33-81 або 068-270-70-86. 

Завжди Вам раді!


Ми хочемо запропонувати Вам співпрацю в організації творчих корпоративів, дитячих і дорослих днів народжень, дівич-вечорів і тематичного весілля. Кожен захід - це ексклюзивний і творчий проект наших майстрів.

Наші додаткові напрями:

Корпоративи і свята  
Школам
Арт-Туризм: Арт-подорож до Венеції , Маршрут по Венеції, Прага , Флоренція

Каталог наших МК

Проведення  майстер-класів з живопису і гончарства підійде для заходів як розважального, так і ділового характеру. У першому випадку, це неповторні відчуття і відпочинок від повсякденних проблем. У другому випадку - відмінний спосіб перевести подих між презентаціями і зустрічами, отримати натхнення або організувати нестандартний team — building.

Ми пропонуємо Вам як організацію камерного заходу в нашій студії, так і участь у великих виїзних корпоративах і святах.

Ми проводимо заняття з живопису (акварель, пастель, акрил, олійні фарби, вугілля, сангіна). Це може бути створення індивідуальної картини кожним учасником заходу, а може бути групова робота над масштабним полотном. Або ж, це може бути спільне написання романтичної картини нареченим і нареченою, яка стане символом домашнього затишку і сімейного благополуччя.

Так само, ми пропонуємо послуги гончара, який  навчить учасників заходу давньому ремеслу роботи на гончарному крузі, яке споконвіку передавалося з покоління в покоління і завжди зачаровувало своєю геніальною простотою і унікальністю.

Крім того, ми робимо майстер-класи по виготовленню ляльок і декоративній техніці. Наш творчий арсенал практично безмежний. Наші майстер-класи підійдуть абсолютно усім, а майстри арт-студії "Ліхтарик" допоможуть створити свій витвір мистецтва навіть новачку, який малював останній раз в школі.

 Компанії для яких ми організовували корпоративні свята:1 коментар:

  1. Если есть желание стать классный ивент-специалистом, то самое время обратиться в Академию Ивент Менеджмента eventacademy.
    Курс стартует с 17.05!

    ВідповістиВидалити