Партнери і контакти


Друзі, наш сайт переїхав. Заходьте на наш новий ресурс 

http://lihtaryk.com.ua/

або телефонуйте 095-661-33-81 або 068-270-70-86. 

Завжди Вам раді!


Наші друзі і партнери з розвитку мистецтва:
  Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький арсенал" сьогодні є одним з найбільш перспективних проектів у Галузі культури України, а у Майбутнього має стати одним Із найпотужніших світовіх музейно-виставкових комплексів.


 

Арт-пікнік Слави Фролової - наймасштабніший соціальний культурно-освітній проект в Україні та Європі. Прогресивний поворот для суспільства, покликаний навчати новому і здоровому стилю життя, де мистецтву і українській культурі віддана важлива роль. АПСФ під час своєї роботи дає унікальну можливість гостям - від мала до велика - відвідувати різноманітні заходи, освітні та оздоровчі програми безкоштовно.

 

 

Разом з Bodo Ви з легкістю підберете презент мамі, татові, сестричці, брату чи коханій людині. Це буде легко, захоплююче і не займе багато часу. Особливо буде легко визначиться, якщо Вам відомо, якими заняттями захоплюється Ваш товариш. Магазин подарунків вражень Бодо легко знайде для Вас враження за смаком!

 

"Хорошие родители" - єдиний глянцевий журнал для батьків в Україні! Найкрасивіший! Найрозумніший! Для тих, хто хоче отримувати задоволення від кожного дня, проведеного з дитиною.       

  

Гойда! Еко-товари. Ми хочемо допомогти мамам і татам виростити здорових діток і при цьому зберегти природу, частиною якої ми є. Ми - це компанія батьків і дітей, після яких не буде потопу і обов'язково виросте трава. Гойда! вважає своїм обов'язком нести свою частину відповідальності за навколишній світ, і ми це робимо, вибираючи і поставляючи Вам і собі чисті і безпечні продукти та товари для дому а в тому числі і натуральні матеріали для творчості

                                                                                                                                                                                      
Місія Dymchuk Gallery – сприяти розвитку ринку українського сучасного мистецтва.
Dymchuk Gallery здійснює освітню діяльність. Видання каталогів виставок, буклетів та книг, проведення лекції, майстер-класів, літературних вечорів та зустрічей з художниками спрямовані на формування більш повного та глибокого розуміння сучасного мистецтва широкою аудиторією. Dymchuk Gallery приймала участь в міжнародних арт-форумах, ярмарках сучасного мистецтва та бієналє.

  

Relax - сайт про цікавий відпочинок. Тут Ви знайдете інформацію про те, які види відпочинку існують, чим зайнятися у вільний час, як цікаво відпочити. А також адреси і контакти компаній і організацій Києва, що працюють у сфері відпочинку і розваг.

 

ПРОСТО-в-МЕСТЕ  - це культурний life-style рух, що об'єднує в собі різні атмосферні он-лайн і офф-лайн формати.

 

                   ____________________________________________________

КОНТАКТИ "Ліхтарика"

Друзі, наш сайт переїхав. Заходьте на наш новий ресурс 

http://lihtaryk.com.ua/

або телефонуйте 095-661-33-81 або 068-270-70-86. 

Завжди Вам раді!
 
lampadarte@gmail.com


тел. 068 270 70 86
        095 661 33 81 

Адрес: Бастіонна 5а, офіс 1 

Немає коментарів:

Дописати коментар