Про насДрузі, наш сайт переїхав. Заходьте на наш новий ресурс 


http://lihtaryk.com.ua/

або телефонуйте 095-661-33-81 або 068-270-70-86. 

Завжди Вам раді!Ми завжди раді гостям і пропонуємо знайомитися із студією вживу, але на випадок, якщо Ви тільки збираєтеся до нас, на цій сторінці можна дізнатися трохи більше про студію.
Найдорожче і найцінніше для нас - це атмосфера і настрій, що оселилися в студії з перших її днів. Але через екран її не показати і не торкнутися, але ми спробуємо :)

Студія знаходитися на Печерську, недалеко від Ботанічного Саду, в затишному київському дворі, який і сам гідний того, що б його писали. Доречно зауважити, у Ботанічному ми теж проводимо пленери теплими літніми днями.

  
У першій кімнаті проходять заняття з живопису та малюнку. У другій залі розмістилося гончарне коло. Саме тут проходять заняття з прикладних мистецтв і збираються арт-посиденьки. На кухні Вас завжди чекає ароматний чай та солодощі.Тут також можна підібрати раму для Вашої картини.  

Крім цього ми часто любимо ходити у гості і приймаємо участь у всіляких фестивалях і святах. Якщо Ви не їдете в Ліхтарик, то Ліхтарик може приїхати до Вас! Адже справа не в місці і стінах, а в любові до мистецтва і творчості. Саме Ви створюєте чарівну атмосферу, завдяки якій посміхаєшся весь вечір, яка окрилює і надихає. Заходьте на вогник, друзі!
 
Немає коментарів:

Дописати коментар